Dažniausiai Užduodami Klausimai

1. Kaip galima atsiskaityti už pirkinius?

Atsiskaityti galite naudojantis visais populiariausiais Lietuvos bankais (su PaySera pagalba).
Jeigu Jums reikalinga sąskaita faktūra, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ar telefonu +37060131733

2. Kokios yra nemokamo siuntimo sąlygos?

Siuntas pristatome į OMNIVA paštomatus pagal jūsų nurodytą adresą. Pristatymo kaina yra 3 Eur, perkant už daugiau nei 30 Eur pristatymas – NEMOKAMAS.

3. Kaip gauti Maeler nuolaidos kodą?

Kiekvienas, užsiprenumeravęs Maeler naujienlaiškį, gauna 5 proc. nuolaidą pirmam apsipirkimui. Prenumeruodami taip pat pirmieji sužinosite apie Maeler naujienas, pasiūlymus bei kitas taikomas nuolaidas.

4. Kodėl Maeler žvakės gaminamos iš sojų vaško?

Aromaterapinių žvakių gamybai pasirinkome sojų vašką dėl daugybės priežasčių. Tai 100 proc. atsinaujinantis ir saugus aplinkai šaltinis. Iš sojų vaško pagamintos žvakės ne tik dega kur kas švariau, bet ir beveik tris kartus ilgiau nei pagamintos iš parafino. Taip pat tokios žvakės išskiria net 90 proc. mažiau suodžių, kurie paprastai nusėda ant sienų, lubų ar baldų ir neišskiria nuodingų kancerogenų į orą, kuriuo kvėpuojame.  Beje, sojų vaškas itin gerai tinka maišyti su eteriniais aliejais.

5. Kaip naudoti aromaterapines Maeler sojų vaško žvakes?

Rekomenduojame deginti žvakę ne ilgiau nei keturias valandas. Tiek laiko pakaks, kad besilydantis vaškas pasiektų indo sieneles ir nesusidarytų “tunelis”. Nepamirškite kaskart prieš uždegdami žvakę, jos dagtį patrumpinti iki 5-7 mm. Niekuomet nepalikite degančios žvakės vaikams ar gyvūnams lengvai pasiekiamoje vietoje. Jei norite perkelti žvakę į kitą vietą, pirmiau leiskite jai atvėsti. Laikantis visų patarimų savo mėgstama aromaterapine žvake galėsite mėgautis net iki 45 valandų.

Priminimą apie tai, kaip geriausia deginti sojų vaško žvakes taip pat rasite ant kiekvienos žvakės indo apačios esančio lipduko.

6. Kaip ilgai kvepia prabangus Maeler namų kvapas?

Laikydamiesi paprastų instrukcijų, Maeler namų kvapu galėsite mėgautis net iki trijų mėnesių. Pirmiausia, neskubėkite į namų kvapo indelį iškart sudėti visų pakuotėje esančių lazdelių. Maeler namų kvapai pasižymi intensyviu aromatu, todėl pradžioje rekomenduojame dėti 3 lazdeles, na o jei norisi itin stipraus kvapo – daugiau. 

Mūsų pluoštinės lazdelės dėl savo porėtos medžiagos kvapą išlaiko ilgiau ir jį išsklaido geriau, todėl jų vartyti nebūtina. 

Nepamirškite, jog kvapas po namus išsisklaido greičiau, jei yra laikomas šiltoje vietoje, tačiau venkite tiesioginių saulės spindulių, nes eterinių aliejų savybės netenka aromaterapinio poveikio.

7. Ar Maeler produktuose yra kenksmingų medžiagų?

Visi mūsų produktai yra be jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Masinėje gamyboje paprastai pasitaikantys ftalatai yra itin pavojingi žmogaus sveikatai. Nors jų koncentracija įprastose žvakėse ar kvapuose paprastai yra maža, nusprendėme savo produkcijai rinktis tik visiškai natūralius ir ekologiškus eterinius aliejus, sojų vašką ir augalinę aliejinę bazę. Kadangi nenaudojame susintetintų cheminių kvapų, galime užtikrinti aukščiausią Maeler produktų kokybę.

8. Ar Maeler produkcija tinka veganams, yra draugiška gyvūnams?

Didžiuojamės, kad visa mūsų produkcija pagaminta be jokių gyvulinės kilmės ingredientų, todėl yra tinkama veganams. Taip pat, mylime gyvūnus, todėl nebuvo atlikta jokių mūsų produkcijos bandymų su gyvūnais. O svarbiausia, mūsų sojų vaško žvakės ir namų kvapai nesukelia alerginės reakcijos augintiniams.

9. Kuo eteriniai aliejai skiriasi nuo aromatinių?

Kokybiški eteriniai aliejai yra 100% augalinės kilmės, natūralūs ir gryni. Jų gavybos būdas reikalauja ypatingo kruopštumo ir atidumo. Dėl savo natūralios kilmės, kokybiški eteriniai aliejai yra tinkami aromaterapijai: jie tiesiogiai veikia žmogaus nervų sistemą ir gali padėti atsikratyti streso, blogos nuotaikos ar nerimo.

Tačiau dažniausiai įvairių produktų gamintojai renkasi aromatinius aliejus, nes jų savikaina yra gerokai mažesnė, o kvapų pasirinkimas kur kas platesnis. Kadangi aromatiniai aliejai išgaunami chemiškai susintetinus įvairių kvapų formules (dažnai tai naftos produktai), jie neturi jokio teigiamo poveikio emocinei ar fizinei būsenai.

Didžiuojamės, kad visuose Maeler produktuose naudojame ne aromatinius, o eterinius aliejus, todėl drąsiai galime užtikrinti mūsų sojų vaško žvakių ir prabangių namų kvapų aromaterapinį poveikį.

10. Kas yra absoliutai ir kuo jie skiriasi nuo eterinių aliejų?

Kaip ir eteriniai aliejai, absoliutai yra kvapiosios iš augalų išgaunamos medžiagos, tačiau jie išgaunami kitokiu būdu, pasitelkiant specialius tirpiklius. Toks būdas pasitelkiamas norint išsaugoti itin trapių augalų (pavyzdžiui, rožių ar jazminaičių) žiedlapių aromatą. Absoliutai parfumerijoje ir kosmetikoje labai vertinami dėl labai didelės koncentracijos ir intensyvaus kvapo. Jų kaina, palyginus su eteriniais aliejais, yra didelė, tačiau nepamirškite, kad norint išgauti vos 15ml rožių absoliuto reikia net 700 rožių!

11. Kas yra kvapų natos ir ką jos žymi?

Kokybiški ir unikalūs kvapai sukuriami derinant kelis skirtingus kvapus. Jie atsiskleidžia palaipsniui – nuo lengviausio iki sodriausio – ir yra vadinami kvapų natomis. Viršutinės kvapo natos atsiskleidžia pirmiausia ir yra juntamos nuo kelių minučių iki pusvalandžio. Po jų atsiskleidžia kelias valandas užuodžiamas širdies natų aromatas, kuris yra kiek sunkesnis. Renkantis kvapą svarbiausia atkreipti dėmesį į bazines natas, nes jų kvapas sustiprina visus kitus ir išlieka ilgiausiai. Pavyzdžiui, prabangus namų kvapas Mémoire No7 yra citrusinis, nes bazines ir širdies kvapo natas sudaro citrinžolės, citrinų eteriniai aliejai.